Dioptrické brýle

dioptricke bryleZ naší široké nabídky kvalitních brýlí si zamilujete nejeden kousek.

Sluneční brýle

slunecni bryleNepodceňte sílu slunečních paprsků a chraňte svůj zrak! Přijďte Nás navštívit do optiky a o zbytek se již postará kvalifikovaný pracovník, který Vám pomůže s výběrem. 

Služby a příslušenství

prislusenstviBrýle jsou pro většinu z nás nepostradatelnou pomůckou každý den. Nesmíme proto zapomenout jim věnovat náležitou péči. Brýle se Vám za to odmění dlouhou životností a jasným obrazem.

Servis, náhradní díly

clanek servis, nahradni dily - pokud se zajistuje

Příslušenství k brýlím

zde prijde doplnit clanek prislusenstvi

Sluneční brýle

Sluneční brýle nejsou jen estetickým doplňkem, jsou i účinným ochranným prostředkem. Proto je důležité věnovat jejich kvalitě pozornost.

Intenzita zabarvení skla by také měla hrát důležitou roli, takže je potřeba zvážit, kde a jak chcete Vaše sluneční brýle používat.

Sluneční brýle mají i jiné funkční vlastnosti např. polarizační čočky, které absorbují odražené světlo a jsou vhodné třeba pro řidiče či rybáře.

Barevné tóny také podporují určité vlastnosti. Hnědé zabarvení čočky zvyšuje vnímání kontrastu. Žluté a oranžové jsou vhodné do mlhy a deště. K moři se doporučují šedozelelé čočky.

U dětí je zvláště důležité vybrat kvalitní sluneční brýle k ochraně před škodlivým UV zářením. Děti často tráví venku mnohem více času a jsou vystaveny většímu přímému slunečnímu záření.

Co se týče estetičnosti slunečních brýlí, je dnes na trhu k dispozici velmi velké množství firem a značek. Výběr pak už záleží jen na Vás.

Další články...